FX-KT Løftemagnet m. tverrbjelke / liten modell

- Inklusiv 2stk. løftemagneter

Profesjonell løftemagnet spesielt designet til metallarbeid, laser- og flammeskjæring. 2 løftemagneter (FX-V) er montert på den solide tverrbjelken der deres plassering raskt og enkelt kan justeres og tilpasses. Ideell løftemagnet system til løft og transport av gjenstander med senterkutt – og spesielt sylindriske gjenstander. Løftemagneten kan samtidig raskt endres til å kunne løfte mindre plater og gjenstander ved å fjerne den ene magneten.

  • 2 Løftemagneter
  • Enkel avstandsregulering
  • Kvalitetsstemplet tysk produkt
  • Godkjent i følge CE/EN 13155
  • Safety factor 3,5
  • Se datablad for alle spesifikasjoner
100,00 kr
Størrelser og varianter
Varenr.Maks antall kgMaks kapasitet fra (mm)L1 mmB mmC mmH mmFleksible mål (mm)Pris (Ekskl. moms)Antall
FX-KT240-26024084006416123358-260
FX-KT240-42024085606416123358-420
FX-KT240-47024086076416123358-470
FX-KT240-54024086806416123358-540
FX-KT480-440480156508720526965-440
FX-KT480-600480158008720526965-600
FX-KT480-8004801510008720528665-800
Alltid minst 500.000 magneter på lager
Mer enn 20 års erfaring. Vi spesialproduserer magneter for deres behov
Sertifiserte magneter iht. ROHS, REACH, EN71.3, Code of Conduct
Bestill før kl. 14.00 og vi sender samme dag
Behov for en annen dimensjon eller styrke?
Vi skreddersyr magneter for ethvert behov
Ring +45 39 65 48 00
Eller send oss en melding, da vender vi tilbake og tar en snakk om deres behov.
Tekniske detaljer for produktet
Beskrivelse
Detaljer
.
Spesifikasjoner
Spesifikasjoner
Pris på forespørgsel0
Nedlastinger
Øvrige informasjoner

Alle priser er ekskl. moms.

Vi gjør oppmerksom på, at det ved kjøp under kr. 600,00,- pålegges gebyr på kr. 55,00,-.

Her finnes våre salgs- og leveringsbetingelser.